Pożyczka preferencyjna na założenie firmy Jeremie • primeraespada.pl
pożyczka dla nowych firm

Pożyczka Unijna na rozpoczęcie
działalności gospodarczej

Jestem zainteresowany(a)

Podstawowe informacje o pożyczce unijnej


Pożyczka przeznaczona jest dla nowych przedsiębiorstw. Charakteryzuje się bardzo niskim oprocentowaniem (najczęściej poniżej 2% rocznie). Pożyczka może być udzielona na okres najczęściej do 7 lat, a jej wartość może wynieść najczęściej do 100 tys. zł (w różnych województwach okres kredytowania i maksymalna wartość pożyczki mogą być nieco inne). Pożyczka wymaga obowiązkowego zabezpieczenia (poręczyciel lub zabezpieczenie majątkowe). W niektórych projektach może być wymagane posiadanie wkładu własnego (do 20%). W ramach pożyczki można zakupić nowe lub używane środki trwałe, jak również środki obrotowe (najczęściej nie więcej niż 50% wartości pożyczki). Termin od złożenia wniosku do podpisania umowy to najczęściej ok. 4-5 tygodni.

pożyczka preferencyjna na rozpoczęcie działalności

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci napisać wniosek o dotacje!

Forma wypłaty pożyczki i jej spłata


Pożyczka wypłacana jest jednorazowo lub w transzach (w zależności od inwestycji) przelewem na konto lub na konta wykonawców lub dostawców. Pożyczkę spłaca się w miesięcznych ratach.

Możesz pożyczyć nawet 100 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Wniosek Jeremie
1200
  • Cena zawiera: przygotowanie wniosku i biznes planu oraz pomoc w zebraniu dokumentów.
  • Nawet 100 tys. zł na inwestycję.
  • Okres spłaty do 7 lat.
  • Oprocentowanie roczne poniżej 2%.
Rozliczenie pożyczki

Na zakupy i rozliczenie jest najczęściej 3-6 miesięcy. Możliwe jest również skorzystanie z karencji na spłatę kapitału kredytu (od 6 do 12 miesięcy). Do rozliczenia pożyczki konieczne jest przedstawienie dokumentów zakupu poszczególnych elementów inwestycji.

rozliczenie pożyczki